Формування комунікативних навичок на уроці англійської мови

Дата: 13.12.2023 10:50

Сучасні учні відрізняються від тих, які були кілька десятиріч тому. Вони потребують ефективної взаємодії, інтерактивної діяльності та комунікації. Важливо, щоб діти на уроці не нудьгували, були не спотерігачами, а, навпаки, активними учасниками освітнього процесу. Урок англійської мови на тему: “Food. Cooking. Recipes” для учнів 7 класу відбувся у нестандартній формі. Об’єднавшись у дві команди, учні влаштували конкурс, де розгадували загадки, виконували цікаві завдання. Щоб знайти слова та скласти речення довелося трохи порухатися у класі, щоб відшукати папірці. Також учні придбали фрукти й овочі для святкового столу. Найцікавішою виявилася презентація проєкту “Сookery Book”, готуючись до якого діти підготували та розказали рецепти страв для різдвяного столу. На уроці панувала позитивна атмосфера. А дрібні цукерочки, які команда отримала у винагороду за кожну правильну відповідь, заохочували школярів до активної діяльності.

Тетяна Валюх, учитель англійської мови