Ревенко Дарина серед кращих юних науковців Липоводолинської громади

Дата: 03.06.2023 09:59

1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, в Липоводолинській селищній раді відзнаками обласного рівня та грамотами голови Липоводолинської селищної ради відзначили учнів-членів Малої академії наук України – переможців і призерів І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2022-2023 навчальному році, а також учителів, які їх підготували.

Обдаровану молодь привітали із досягненнями Липоводолинський селищний голова Володимир Штанько, перший заступник селищного голови Ольга Хижняк, секретар селищної ради Ростислав Савченко та начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Юлія Шапран.

Серед дванадцяти нагороджених була і учениця 10 класу Беївського ліцею Ревенко Дарина.

Щиро вітаємо Дарину та її керівника учителя історії Головка В.М. із заслуженою перемогою. Бажаємо нових досягнень у дослідницькій діяльності. Ніколи не зупинятися, рухатися вперед, адже майбутнє України в руках талановитої і розумної молоді.

Ірина Головко, учитель інформатики