Правоохоронці Сумщини нагадують про правила поведінки на воді

Дата: 29.06.2023 01:10

З початку літа працівники поліції Сумщини активно проводять профілактичні заходи у місцях відпочинку, на водоймах та річках, задля попередження нещасних випадків.

Тож, рекомендуємо дослухатися до порад правоохоронців та уберегти себе та своїх дітей від небезпеки:

– батьки, проводьте бесіди з дітьми, не відпускайте неповнолітніх дітей купатись наодинці або в компанії однолітків;

– будьте прикладом правильної поведінки на пляжі. Ваш обов'язок, як батьків, уважно стежити за своїми дітьми під час купання у водоймах;

– пам’ятайте, що дитина повинна бути постійно у полі зору;

– не купайтеся i не пірнайте у незнайомих місцях, робіть це тільки у спеціально відведених місцях;

– не можна запливати за обмежувальні знаки;

– не пірнайте під людей, не хапайте їх за ноги;

– не слід купатися наодинці;

– обережно поводьтеся з надувними матрацами та іграшками;

– не купайтеся довго, особливо коли вода недостатньо прогрілась, задля уникнення переохолодження.

Суворе та чітке дотримання цих правил збереже здоров'я та життя Вам і Вашій дитині! Цінуйте власне життя, бережіть життя своїх дітей та не нехтуйте застереженнями!

Відділ комунікації поліції Сумської області