Торгівля людьми – сучасний прояв рабства

Дата: 18.10.2023 15:04

Торгівля людьми – нагальна проблема сьогодення. Однією з форм порушення прав людини в сучасному світі є торгівля людьми і дітьми. Будь-яка особа може постраждати від торгівлі людьми, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу.

Соціальним педагогом була проведена година спілкування "Торгівля людьми – сучасний прояв рабства". Метою якої було проінформувати учнів про сучасні прояви торгівлі людьми, підвищення рівня усвідомлення здобувачами освіти гостроти проблеми, обговорення причин, форм та ознак цього явища, показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Знайте, що життя і здоров’я – це найбільша цінність людини, і один його бездумний вчинок може завдати непоправної шкоди.

Ірина Масалітіна, практичний психолог