Новорічне святкування в нашому садочку

Дата: 02.01.2023 00:07

Новий рік — найбільш загадкове свято, оповите казкою і чудесами. Діти чекають на приємні сюрпризи, несподіванки. Новорічний ранок завжди є важливою подією для маленької дитини. Не стало виключенням святкування новорічного  свята в дошкільному підрозділі Беївського ліцею. Радісний святковий настрій створився у дітей. У цьому допоміг яскраво прикрашений зал, гарна ялинка, що виблискувала кульками та гірляндами, які мерехтіли різнокольоровими вогниками.  З перших хвилин свята діти поринули в чарівну загадкову новорічну подорож, яка була наповнена чудесами, піснями, танцями, загадками, сміхом та жартами. По завершенню свята діти отримали подарунки. Нехай у новому році збудеться все задумане, а 2023 рік принесе нам мир.