A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Беївський ліцей
Липоводолинської селищної ради Сумської області

Навчальні заклади

 

Фото без опису

Фото без опису


Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького (м. Хмельницький) здійснює підготовку громадян України (віком від 17 років до 30 років, у тому числі тих, яким 17 років виповнюється в рік вступу) для подальшого проходження військової служби на посадах осіб офіцерського складу в Державній прикордонній службі України (далі  ДПСУ). Вступ здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ) (ЗНО), перевірки рівня їх фізичної підготовленості, які пройшли професійно-психологічний відбір, медичний огляд та відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Перелік акредитованих спеціальностей (освітніх програм):

Філологія (спеціалізація 035.041 «Германські мови та літератури», (переклад включно) перша  англійська);

Психологія;

Телекомунікації та радіотехніка;

Безпека державного кордону;

Організація діяльності кінологічних підрозділів ДПСУ;

Організація діяльності інженерно-технічних підрозділів ДПСУ;

Правоохоронна діяльність.

Фінансування підготовки здобувачів вищої освіти здійснюється за рахунок видатків державного бюджету  за державним замовленням (військових фахівців за схемою підготовки «курсант», слухачів). Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в Національній академії на конкурсній ОСНОВІ ВІДПОВІДНО ДО стандартів ВИЩОЇ ОСВІТИ, ЯКЩО певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

На сайті Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького оприлюднені правила прийому у 2023 році (https://nadpsu.edu.ua/abituriyentu/pravyla-pryjomu/). 

Для здобуття ступеня вищої освіти бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за денною формою здобуття освіти (за схемою підготовки «курсант») необхідно звернутися до підрозділу комплектування 5 прикордонного загону (м. Суми, провулок Громадянський 6, контактні телефони:  +38097-189-10-95 або +38095-780-29-04) та особисто подати документи з метою формування навчальної справи.

 


Набір вступників на навчання до вищих військових навчальних закладів України, закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку військових фахівців за державним замовленням Державної прикордонної служби України у 2023 році проводиться до:

  1. Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба (м. Харків);
  2. Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»;
  3. Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

ВВНЗ здійснюють підготовку громадян України (віком від 17 років до 30 років, у тому числі тих, яким 17 років виповнюється в рік вступу) для подальшого проходження військової служби на посадах осіб офіцерського складу в Державній прикордонній службі України (далі  ДПСУ). Вступ здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ) (ЗНО), перевірки рівня їх фізичної підготовленості, які пройшли професійно-психологічний відбір, медичний огляд та відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Фінансування підготовки здобувачів вищої освіти здійснюється за рахунок видатків державного бюджету  за державним замовленням (військових фахівців за схемою підготовки «курсант», слухачів). Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту у ВВНЗ на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

Для здобуття ступеня вищої освіти бакалавра у ВВНЗ на основі повної загальної середньої освіти за денною формою здобуття освіти (за схемою підготовки «курсант») необхідно звернутися до підрозділу комплектування 5 прикордонного загону (м. Суми, провулок Громадянський 6, контактні телефони: +38097-189-10-95 або +38095-780-29-04) та особисто подати документи з метою формування навчальної справи.

 

Національний університет цивільного захисту України

Буклет 2023 (перелік спеціальностей та освітніх програм, за якими  здійснюватимется набір на навчання у 2023 році для здобуття ступеня бакалавра)

 

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Фото без опису

 

Полтавський військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 

У 2023 році вступ на навчання цивільної молоді здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту або лише вступних іспитів безпосередньо в коледжі. Вони проводяться у вигляді мультипредметного тестування з трьох предметів: українська мова та математика, і на вибір фізика або історія України.

За якими спеціальностями здійснюється підготовка:

 «Комп’ютерні науки»;

 «Телекомунікації та радіотехніка».

Звертаємо увагу, що навчання у коледжі, проживання, харчування, обмундирування - безкоштовні, виплачується стипендія.

На навчання приймаються як юнаки, так і дівчата. Повний термін навчання в коледжі зараховується як термін проходження строкової військової служби.

Що чекає випускників по закінченню навчання:

 гарантоване працевлаштування випускників (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України);

 наявність повного «соціального пакету» відповідно законодавства:

 щорічна оплачувана відпустка;

 безкоштовне лікування;

 можливість подальшого навчання;

 можливість стати на житлову чергу і отримання житла від держави або отримання пільгового безвідсоткового кредиту в рамках програми молодіжного кредитування. Крім того, сержанти (випускники) забезпечуються службовим житлом або отримують компенсацію за піднайом житла.

Фото без опису

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора