Гідність та Свобода – два крила України

Дата: 22.11.2022 23:51

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.

З метою збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні XXI століття у Беївському ліцеї проведено заходи різного формату. Учні 5-11 класів переглянули відеоролик "21 листопада  День Гідності та Свободи" та оновили стенд "Небесна сотня". Для учнів 7 класу проведена онлайн тематична виховна година "Вільні творити майбутнє". Молодші школярі долучилися до виставки малюнків "Україна  країна нескорених". Бібліотекарем закладу освіти організована книжкова виставка "Україна територія гідності та свободи".

Бережімо пам’ять про подвиги наших Героїв, шануймо їх незламну силу волі, мужність та відвагу! Все буде Україна!

Матеріал підготувала педагог-організатор Людмила Півень