Новорічні пригоди веселих тигренят

Дата: 28.12.2021 23:49

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрій, святковий настрій  з такими словами чи у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно та неповторно.

Саме так він пройшов і в нашому НВК. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка.

24 грудня у закладі освіти був проведений новорічний ранок "Новорічні пригоди веселих тигренят". Діти разом з педагогами підготували програму з новорічним сюжетом, казковими героями, конкурсами, пісням та хороводами, іграми та танцями. По завершенню свята Дід Мороз подарував подарунки для всіх учнів школи.

Нехай у новому році збудеться все задумане, а 2022 рік стане таким, яким ми хочемо його побачити.