Зупинимо туберкульоз разом!

Дата: 30.03.2022 22:40

Туберкульоз підступна і небезпечна недуга, на яку страждає значна частина населення України. Тож всі дорослі і діти повинні знати як вберегти себе від цієї хвороби. Під час години спілкування «Зупинимо туберкульоз разом!» учні 5 класу дізналися про історію «білої чуми ХХ століття», як називають туберкульоз, шляхи зараження, фактори, що сприяють захворюванню, симптоми недуги. Для того, щоб на ранній стадії виявити захворювання, необхідно проводити діагностування, а для профілактики туберкульозу – щеплення БЦЖ. А ще учні дізналися про заходи, які потрібно проводити для профілактики захворювання.

Важливо знати, що при перших ознаках захворювання самолікуванням займатися не можна, слід якнайшвидше звернутися до лікаря за професійною допомогою.

Діти зробили висновок: туберкульозу набагато легше запобігти, ніж лікувати!!!