A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Беївський ліцей
Липоводолинської селищної ради Сумської області

Беївські школярі отримали новий комп'ютерний клас

Дата: 29.01.2022 22:26
Кількість переглядів: 35

   Необхідність оснащення кабінету інформатики Беївського НВК  сучасною комп'ютерною технікою викликана впровадженням нових освітніх реформ, які мають на меті покращувати мотивацію учнів до навчання, засвоювати матеріал на новому, якіснішому рівні. Нещодавно у закладі освіти був облаштований новий комп’ютерний клас. За спонсорські кошти, надані ТОВ «Беєве», закуплено 11 комп’ютерів, інтерактивну дошку, проєктор, накопичувач, маршрутизатор, комутатор, операційну систему та офісний додаток на суму 333 390,0 тис. грн. За кошти місцевого бюджету придбано нові сучасні меблі: стіл та стілець для вчителя, стіл для засідань, 10 офісних стільців, 10 учнівських парт та стільців, стінка, стіл журнальний, трибуна на суму 71 964,0 тис. грн. Клас підключено до швидкісного Інтернету.

  Щиро дякуємо директору ТОВ "Беєве" Івану Івановичу Сало за надану фінансову допомогу у придбанні сучасного комп’ютерного обладнання, селищному голові Володимиру Олексійовичу Штаньку та начальнику відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради Юлії Олександрівні Шапран за надану фінансову підтримку у придбанні меблів для кабінету інформатики.

  Діти із задоволенням працюють на новій техніці, відчуваючи себе впевненими користувачами комп’ютерних програм, розуміючи, що ці знання будуть мати вирішальний вплив на їхнє майбутнє. Школярі бачать, що тепер дійсно зможуть вивчати інформаційні технології на достойному рівні. Приємно, що для дітей створюється сучасний освітній простір.

   Належно оснащений комп'ютерний клас – необхідна і важлива складова інноваційного розвитку освіти. Тож учні та педагоги Беївського НВК задоволені таким подарунком!


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора