A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Беївський ліцей
Липоводолинської селищної ради Сумської області

День безпечного Інтернету

Дата: 08.02.2022 22:18
Кількість переглядів: 56

   У другий вівторок лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету. Цього  року  подія  припала  на 8 лютого і пройшла під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». У Беївському НВК було проведено ряд заходів з метою поглиблення знань учнів про безпечний Інтернет.

   Молодші школярі переглянули мультфільм «Нові корисні підказки. Увага! Інтернет!» та презентацію «Безпечний Інтернет». Діти пригадали правила Інтернет-спілкування та дали обіцянки їх дотримуватись. А ще їм сподобалося виконання інтерактивної вправи «Безпека в Інтернеті».

   Команди «Всезнайки» (5 клас) та «Однокласники» (6 клас) взяли участь у квест-грі «Безпека в Інтернеті». Учасники розгадували кросворд, розшифровували ребуси та склали вірш про Інтернет.

   Учні 7-11 класів долучилися до онлайн-перегляду інформаційних відеороликів «Кібербезпека підлітків: 6 правил свідомого юзера», «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи ризик».

     Для того, щоб дізнатися, як День безпечного Інтернету відзначається в світі та Україні можна перейти за хештегами  #SID2022 та #SaferInternetDay,   #ДеньБезпечногоІнтернету у соціальних мережах.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора