Будьмо гідними називати себе українцями

Дата: 29.01.2022 21:27
Кількість переглядів: 31

З 24 по 28 січня у Беївському НВК пройшов Тиждень громадянського виховання «Будьмо гідними називати себе українцями», що мав на меті формування свідомого громадянина, патріота, особистості, спрямованої на розвиток демократичного громадянського суспільства в Україні. В рамках тижня в 1-4 класах були проведені виховні години «Я, родина, Україна», «Ми знаємо державні символи України», «Ми діти твої, Україно!, «Моя Батьківщина – рідна Україна». Діти працювали з картою України, складали прислів'я та вислови про рідну землю. З великим задоволенням учні виконували творчі завдання, відповідали на запитання вікторин в інтернет сервісі Learning Apps. А ще співали пісні про Україну, слухали аудіозапис легенди про походження назви нашої держави. А на завершення за допомогою цеглинок Лего закріпили матеріал про державні та народні символи України.

У 5-11 класах години спілкування пройшли в онлайн режимі. Інтелектуально-пізнавальна гра «Горде ім’я – українець!», вікторина, інформаційні години «Ми – громадяни вільної України», бесіди «Громадянином бути забов’язаний» сприяли формуванню в учнівської молоді активної громадянської позиції, ідентифікації з українською нацією.