Ревенко Дарина серед переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

Дата: 06.01.2022 21:05

5 січня 2022 року у Будинку для дітей та юнацтва пройщов І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Свої роботи захищали 18 учасників з двох закладів освіти Липоводолинської ОТГ: Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. та Беївського НВК. Учениця 9 класу нашого закладу освіти Ревенко Дарина представила роботу на тему ''Вплив англіцизмів на сучасну українську мову'', під час роботи над якою провела власні дослідження з мовознавства.

За результатами підсумків журі Дарина зайняла ІІ місце (відділення  мовознавства: секція  англійська мова).

Вітаємо Дарину та її наукового керівника, учителя англійської мови Тетяну Дмитрівну Валюх! Так тримати!