A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Беївський ліцей
Липоводолинської селищної ради Сумської області

Учитель - то достойний знань вінець!

Дата: 01.10.2021 17:16
Кількість переглядів: 30

День вчителя в Україні відзначається у першу неділю жовтня. Встановлено це свято Указом Президента України в 1994 році. Святкування і привітання вчителів на День вчителя проводяться напередодні у всіх освітніх установах країни.
А у Беївському НВК цей день завжди проходить по-особливому. Із самого ранку в закладі панувала святкова атмосфера,грає святкова музика, в коридорі гамірно, у всіх чудовий настрій.
За шкільною традицією День вчителя - ще й день учнівського самоврядування, тому уроки в школі проводили учні старших класів. Сьогодні вони спробували себе в ролі вчителів.
Приємною нотою в цей день став концерт. Всі учасники дарували вчителям тепло та радість з усмішкою на обличчі. Одні співали, інші показували смішні сценки, Костянтин Крамаренко провів фізкультхвилинку для вчителів, також учителі взяли активну участь у вікторині, яку для них підготували ведучі свята. 
З прийдешнім святом усіх працівників закладу привітала директор Надія Іванівна Гелеверя. 
Атмосфера цього дня для всіх працівників школи була насправді теплою та дружньою. Бажаємо всім  вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів. Миру в Ваших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора