День Цивільного захисту

Дата: 13.05.2021 17:00

13 травня 2021 року у нашому навчальному закладі згідно плану проведений День Цивільного захисту. Він розпочався відкриттям, де всі учасники освітнього процесу ознайомилися із заходами, які проводилися в подальшому.

Спочатку учні ознайомилися з матеріалами виставки «Знай і вмій». Прослухали невеличку екскурсію за представленими матеріалами. В шкільному коридорі переглянуто фільм про проведення евакуації під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Вчитель онов здоров’я з представника від учнівського самоврядування провели вікторини «Щоб у радості зростати, лиха слід не допускати» для учнів 2 – 4 класів, «Багато знати – вміло діяти» для учнів 5 – 7 класів.

Проведена естафета з нормативів ЦЗ. Учні 8 – 10 класів прийняли участь у квест – вікторині, де продемонстрували відмінні та ґрунтовні знання питань, щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

Всі учні закладу були задіяні у конкурсах, які вимагали творчості, кмітливості та винахідливості.

В кінці Дня команди від класів обмінялися сувенірами, які виготовили власноруч із пластикових пляшок.