День пам'яті Захисників України!!

Дата: 14.09.2020 16:18

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації «Про затвердження регіонального плану заходів з відзначення у 2020 році в Сумській області Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» у Беївському НВК було проведено ряд заходів. Для учнів було організовано та проведено тематичну виставку «День пам’яті Захисників України», на якій школярі мали змогу ознайомитися з виданнями в яких  згадано воїнів,які поклали своє життя за Україну,зокрема воїнів Сумської області. Також діти разом із класним керівником виготовили оберіг «Тризуб», як символ нашої незалежної держави. Було проведено виховну годину з учнями 5 класу на тему «Бережіть пам’ять про тих, хто загинув у боротьбі за незалежність та суверенітет України», в ході виховної роботи діти розповідали вірші про Україну та воїнів які захищають нашу Україну.

Ми памятаємо та цінуємо солдатів,які полягли за мир на нашій землі,за наш спокійний сон.