Урок доброти

Дата: 06.10.2020 15:42

У межах акції благодійного фонду «Щаслива лапа» у Беївському НВК було проведено «Урок доброти», присвячений Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначається 04 жовтня у всьому світі.

Уроки було проведено  класними керівниками на теми: «Відносини між людиною і тваринами», «Пригоди непосидючого Бобика», «Правила догляду за домашніми собаками та котами». Метою заходу було виховання доброти у дітей,  відповідального ставлення до всього живого. Учні розповідали про своїх домашніх улюбленців, з радістю демонстрували в класі їх фото, які принесли із собою до школи. Та створили фотовиставку «Друзі наші менші». Всі ще раз переконалися в тому, що відповідальне та гуманне ставлення до тварин, піклування про них робить наш світ кращим.

Урок доброти ­– це прищеплення милосердя та гуманного ставлення до братів наших менших. ДОБРОТА – це частина нас.