Спонсорська допомога

Дата: 19.04.2021 15:31

Задля створення сучасних і комфортних умов здобувачів освіти під час проведення уроків  фізичної культури та спортивних занять у Беївському НВК на початку квітня бригада майстрів приступила до поточного ремонту підлоги спортивної зали.
Фінансову допомогу у проведенні ремонтних робіт надало ТОВ "Беєве".
Тепер зал став світлішим і затишнішим, а це запорука ефективного і безпечного освітнього середовища, яке
надасть можливість удосконалити уроки фізкультури, сприятиме розвитку спорту, зміцненню здоров'я здобувачів освіти.
Також завдяки спонсорській підтримці ТОВ "Беєве" було здійснено заміну каркасу криниці на території навчального закладу.
Батьківський, педагогічний та учнівський колектив Беївського НВК висловлюють щиру подяку директору ТОВ "Беєве" Івану Івановичу Сало за цю безкорисну допомогу нашому закладу. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка нашій школі .