Конкурс «Осінній вернісаж»

Дата: 01.10.2020 15:28

І знову осінь … І так з року в рік … Вона приходить непомітно. Одного ранку ти прокидаєшся, виглянеш через вікно, а там краса: синє – синє небо. Багряне листя, сріблясті павутинки бабиного літа. Так, так …А то раптом як задощить, засльозить, як гриби парасольки усюди … І все ж осінь – це чудова пора. Осінь - це незвичайна пора, коли збирають урожай, це пора цвітіння найяскравіших квітів.

Протягом багатьох років у Беївському НВК традиційно восени проходить конкурс квітково-овочевих композицій. Це є справжній феєрверк краси. Наші учні розкрили нам своє особливе ставлення до Осені за допомогою створених композицій.

Готуючись до цієї виставки учні та батьки проявили свою безмежну фантазію, здібності, уміння творити красу своїми руками. Вони прагнули створити як найкращі роботи, а це і чудові букети і тематичні композицій із квітів, овочів, природного матеріалу. Всі роботи були яскраві, цікаві і неповторні. Учні які проявили активність та оригінальність отримали грамоти та солодкі призи.