ДЕНЬ ГОЛОДОМОРУ!!!

Дата: 27.11.2020 15:07

У Беївському НВК діти вшанували пам`ять жертв Голодомору

СХИЛІМО ГОЛОВИ В СКОРБОТІ…

1933-й рік… найчорніший час в історії України. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю нашого народу.

27 листопада у Беївському НВК відбулася виховна година  «Схилімо голови в скорботі» для учнів 5-10 класів.

Діти нагадали про ті страшні сторінки історії нашої держави, коли без стихії, без засухи, без війни – в самому центрі Європи, в Україні, яка була житницею континенту, небачений голод забрав у могилу мільйони людей.

Сьогодні ми впевнено можемо говорити, що це був більшовицький геноцид! Це була безкровна, людоморська війна проти українського народу. Війна – задля того, щоб підірвати коріння волелюбної нації, винищити цілий етнос.

Учасники заходу зачитали розповіді свідків того страшного голодного лихоліття, адже це – достовірне джерело правди про голодомор.

Тривожною була хвилина мовчання. Адже моторошно уявити мільйони зморених голодом людей України.

Також учні наголосили на тому, що хліб потрібно шанувати, адже колоски пшениці вважаються символом життя і перемоги над голодом.

Звертаючись до учнів НВК,  закликали усіх зберегти пам’ять про ці події і запалити свічку пам’яті 28 листопада о 16.00 год.