Герої не вмирають!

Дата: 20.02.2022 15:01

Сьогоднішні пятикласники були ще надто маленькими у 2014 році, коли у центрі Європи відбувалися трагічні і героїчні події, і свободу українському народові своєю кров’ю окропили Герої Небесної Сотні. Саме завдяки їх жертовності сьогоднішні школярі мають змогу жити і навчатися у вільній, незалежній, демократичній, європейській країні. Висловити свою вдячність героям, вшанувати їх пам’ять зібралися сьогодні п’ятикласники Беївського НВК. Засвітивши свічки Пам’яті, діти хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв.

Долучившись до акції «Ангели пам’яті» п’ятикласники виготовили із білого паперу ангелів, які символізують загиблих за Україну і нашу спільну болючу пам’ять та віру в перемогу світла над темрявою.

Вічна пам’ять Героям…