A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Беївський ліцей
Липоводолинської селищної ради Сумської області

Тиждень психології

Дата: 23.04.2021 13:53
Кількість переглядів: 29

В Беївському НВК з 19 по 23 квітня проходив тиждень психології під назвою «Фарби мого життя». Оскільки психологія пов’язана з усіма науками, вводить людину у цікавий світ явищ таємного внутрішнього життя особистості, стосунки з іншими людьми та оточуючим світом. У програмі тижня психології відбулося дуже багато цікавих заходів, творчих конкурсів та завдань. Учні школи , вчителі і працівники школи мали можливість взяти участь у цих цікавих заходах. Учасники щодня знайомилися з цікавою інформацією психологічного змісту.

Традиційно тиждень розпочався з ознайомлення з планом роботи на тиждень. Інформаційною стіннівкою «Думки великих на щодень» та «Психологічний вісник». Між учнями НВК було проведено експрес – інтерв`ю на тему «Твоє ставлення до закладу». З учнями 1-4 класів було створено виставку малюнків «Для мене щастя – це…», де діти продемонстрували свої таланти та вміння. Також протягом дня проводилася акція «Подаруй людям посмішку», в ході якої всі бажаючі могли сфотографувати свою чарівну і щасливу посмішку (в кінці акції оформлено відео з фото). У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією години спілкування : «Психологія кольору», «У світі наших емоцій» було проведено в онлайн режимі.

З учнями 3-4 класів було проведено інтелектуальний конкурс «Ерудит» в ході якого учні виконували цікаві інтелектуальні завдання та дізналися багато нового. Трішки позитиву для учнів та працівників закладу додала акція "Побажання, добре передбачення на майбутнє».

Куточок психолога поповнився новою цікавою інформацією, яка змінювалася протягом тижня. Маю надію, що тиждень психології розкрив науку "психологію" з іншого боку і показав, що це серйозне направлення може бути не лише науковим, а ще й цікавим. ВСЕ В ЦЬОМУ СВІТІ МОЖНА СПРИЙМАТИ ПО-РІЗНОМУ.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора