A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Беївський ліцей
Липоводолинської селищної ради Сумської області

Зустріч здобувачів освіти з правоохоронцями та рятувальниками

Дата: 17.09.2021 13:01
Кількість переглядів: 34

16 вересня відбулася зустріч здобувачів освіти Беївського НВК з інспектором ЮП Роменського РВП ГУНП в Сумській області Хуторною А.Ю., яка провела бесіду з метою недопущення злочинів та правопорушень, в тому числі проявів насильства в сім'ї та за місцем навчання, роз'яснила чинне кримінальне та адміністративне законодавство України , фахівцями відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у Роменському районі центру забезпечення діяльності головного управління ДСНС України у Сумській області державний інспектор Білоножко Ю.В.. Для здобувачів освіти навчально-виховного комплексу було проведено цікаву та пізнавальну лекцію про роботу служби порятунку. Діти вкотре повторили правила поведінки під час надзвичайних ситуацій, пригадали номери телефонів усіх служб.
Школярі познайомилися з справжніми вогнеборцями, приміряли бойовий одяг рятувальників, із задоволенням посиділи у пожежному автомобілі та спробували себе у ролі пожежника.
В кінці зустрічі дітлахи запевнили рятувальників, що неодмінно будуть дотримуватись правил пожежної безпеки та бути обережними з вогненебезпечними предметами.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора