З Днем МАТЕРІ

Дата: 08.05.2022 12:33

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли травами і квітами вкривається земля, теплий весняний вітер приносить до нас свято — День матері. У другу неділю травня Україна традиційно вітає та висловлює найпалкішу любов та шану нашим найріднішим людям, чий голос – наймилозвучніший, чиї руки – найтепліші, чий хліб – найсмачніший, а ніжні дотики, колискова, ласкаві слова – перше, що відчуває кожен з нас. День матері – свято любові та поваги, і справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові!

Учні 3 класу для своїх матусь висловили свою любов та ніжність дитячими малюнками, листівками, оригінальними портретами мам. Головними словами цього дня у привітанні стали слова – ДЯКУЮ, МАМО!

Тож бережімо своїх матусь, будьмо їхньою надією і опорою, бо вони подарували нам найдорожче – життя.

Матеріал підготувала Цибуліна А.В., учитель3 класу