Уроки для учнів 5-11 класів на YouTube каналі МОН та 14 телеканалах!

Дата: 07.04.2020 11:25

Починаючи з 06 квітня 2020 року на YouTube каналі МОН та ще на 14 телеканалах розпочалася трансляція уроків для 5-11 класів на період карантину.

На YouTube каналі МОН можна переглянути уроки для кожного класу. Публікуються вони за розкладом - один за одним, щоб можна було краще структурувати заняття. Під кожним відео учень може знайти рекомендоване домашнє завдання на закріплення теми.

Для учнів, що мають проблеми з підключенням до Інтернету, всі уроки транслюються українськими телеканалами. Так, за класами закріплено такі телеканали:

5 клас - Плюс-Плюс та 112 Україна

6 клас - ZOOM та News One

7 клас - 5 канал та ZIK

8 клас - Індиго та УНІАН

9 клас - Рада та UA:Культура

10 клас - UA:Перший

11 клас - М1

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п'ятницю, щонайменше до кінця карантину. Початок о 10:00.

Транслюються уроки з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.