Я голосую за мир

Дата: 22.09.2022 09:46

О дев'ятій годині в Беївському НВК запанувала тиша: хвилиною мовчання працівники закладу освіти вшанували пам'ять жертв війни. Далі просторими (цьогоріч, на жаль, порожніми ) коридорами пролунав символічний Дзвін миру, який є невід'ємною частиною святкових заходів до Міжнародного дня миру .

Учні старших класів переглянули онлайн відеоролик "21 вересня - Всесвітній день миру", пригадали історію започаткування свята, провели паралелі з сьогоденням. Для молодших школярів був проведений захід "Я голосую за мир". Деяким дітям навіть пощастило, бо змогли стати його учасниками. Вони із задоволенням виконали завдання "Мої долоньки жовто-сині, я за мир в Україні". А ще діти загадали бажання і з вірою в те, що воно обов'язково збудеться, "запустили голубів".

Віримо: дитячі мрії здійсняться. А нам, українцям, перемоги, миру, добра і процвітання.

Матеріал підготувала Людмила Півень, педагог організатор