Найбільше я хочу, щоб мир був у світі

Дата: 15.04.2022 08:21
Кількість переглядів: 24

Мир!  Це  слово  звучить по-різному на континентах Землі. Але скрізь воно означає прості й одвічні істини. Мир – це життя, щастя, радість, чисте небо над головою. Мир – це упевненість у завтрашньому дні, у своєму майбутньому. Мир – це можливість спокійно учитися, працювати, любити і поважати одне одного.

Нещодавно з учнями 2-4 класів була проведена акція «Найбільше я хочу, щоб мир був у світі». В ході акції школярі ознайомилися з історією започаткування свята Всесвітній день миру. Вони охоче декламували вірші про мир, про нашу неньку Україну.

Слово «Мир» для нашого народу зараз має особливе значення. Зруйновані міста, зруйновані долі, сльози і жертви та надзвичайна мужність наших захисників і захисниць, лікарів, волонтерів, усіх громадян України, які виборюють мир надихнули дітей на створення малюнків.

Акція показала, що ми  щиро дякуємо всім тим, хто захищає і бореться за наші долі – це справжні герої, які роблять подвиг в ім'я кожного з нас. Тож нехай швидше прийде наша Перемога і настане довгожданий Мир!

Матеріал підготували вчителі 2-4 класів