Досягнення

Дівчатам підкорюється футзал

7  березня 2024 року на базі Байрацького спортивного комплексу пройшов турнір  із футзалу  серед учениць закладів освіти Липоводолинської ОТГ. У турнірі взяли участь команди чотирьох навчальних закладів: Беївського, Берестівського, Липоводолинського ліцеїв та Сухогруньської гімназії. У напруженій боротьбі наші дівчата вибороли третю сходинку.

22:05 10.03.2024

Підкорення поетичного Олімпу

З метою виявлення і підтримки обдарованої талановитої учнівської молоді у сфері літературної творчості 01-15 лютого в Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради відбувся І (відбірковий) етап XXVII літературного конкурсу "Проба пера".

16:02 28.02.2024

Перемога беївських баскетболістів

22 лютого в спорткомплексі села Байрак відбулися змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Липоводолинської громади. У турнірі взяли участь команди всіх закладів освіти громади. В результаті напруженої боротьби визначилися переможці: 1 місце – Беївський ліцей, 2 місце – Сухогруньська гімназія, 3 місце – Липоводолинський ліцей.

15:24 23.02.2024

Театральний фестиваль «Маски Мельпомени» (відео вистави)

З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва, популяризації театрального мистецтва в січні 2024 року в Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради в дистанційному форматі проводився І етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації «Театральне мистецтво» – «Маски Мельпомени».

21:47 12.02.2024

Підкорення шахового олімпу

Шахи – це пам’ять, логіка, стратегія і тактика. Недарма на батьківщині шахів, у Індії, цією грою цікавилися воєначальники. А у нашій Липоводолинській громаді юні любителі цієї інтелектуальної гри довгі роки не мали можливості показати свої здібності. І ось, нарешті, це сталося – пройшов І етап змагань з шахів серед учнів закладів загальної середньої освіти Липоводолинської громади. Честь Беївського ліцею захищала команда у складі Іванової Єлизавети, учениці 9 класу, Гурінчука Дениса, учня 8 класу і п’ятикласника Яковенка Максима.

17:39 09.02.2024

І етап захисту науково-дослідних робіт учнів – членів МАН

12 січня 2024 року Будинком для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради було організовано проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Захищали роботи 17 учасників з Беївського, Липоводолинського та Синівського ліцеїв по дев’яти відділеннях.

19:46 15.01.2024

Зимовий передзвін

З метою відродження традицій місцевих осередків народного мистецтва, обміну досвідом виконавської майстерності 4 січня 2024 року в Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради проводився фестиваль мистецтв декоративно-вжиткового напрямку «Зимовий передзвін». Семикласниці Беївського ліцею Романченко Ельвіра та Селезньова Софія стали учасницями майстер класу з виготовлення сувенірів з бісеру. Діти отримали можливість оволодіти новими техніками плетіння бісером.

23:33 05.01.2024

Учень 8 класу Которов Павло став лауреатом обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів»

З метою залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, виховання поваги та бережливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу у жовтні 2023 року в заочному форматі було проведено обласну краєзнавчу конференцію учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів».

21:59 15.12.2023

Команда третього вікового девізіону Беївського ліцею стала другою у І етапі Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Сoll Games»

15 листопада учні Беївського ліцею взяли участь у Всеукраїнському фізкультурно- оздоровчому заході «Сoll Games», представляючи команди II i III вікового девізіону.

00:32 26.11.2023

Команда першого вікового девізіону Беївського ліцею стала третьою у І етапі Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Сoll Games»

9 листопада учні Беївського ліцею взяли участь у І етапі Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Сoll Games», представляючи команду першого вікового девізіону. Змагання виявилися непростими але цікавими. Юним спортсменам були запропоновані різні види естафет. У комадній боротьбі учні Беївського ліцею вибороли почесне ІІІ місце.

23:27 09.11.2023