Правила прийому до закладу освіти

Про визначення дати початку приймання заяв про зарахування учнів до 1-х класів закладів загальної середньої освіти (Рішення виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради від 26.04.2023 № 84)

Шановні батьки майбутніх першокласників 2023/2024 навчального року!

Прийом документів для зарахування дітей до 1-го класу на 2023/2024 навчальний рік розпочнеться
 з 28 квітня 2023 року і триватиме до 31 травня 2023 року
відповідно до Рішення виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради

Для зарахування до закладу одному із батьків необхідно подати такі документи:

1. Заява встановленого зразка (Зразок за посиланням)

2. Копія свідоцтва про народження дитини.

3. Оригінал медичної довідки встановленого зразка форма – 086-1/0

4. Згода на обробку персональних даних батьків чи законних представників (Бланк за посиланням) та неповнолітньої дитини (Бланк за посиланням)

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини. Про що, зазначається у заяві.

До закладу загальної середньої освіти у першу чергу зараховуються:

• діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу;
  • діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, що здобувають освіту в цьому закладі;
  • діти працівників цього закладу освіти.

Увага! У зв’язку із обмеженнями подання документів можна здійснити з використанням системи електронної реєстрації Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти  або електронної пошти закладу beevoshkolna8@ukr.net у сканованому вигляді.

Територія обслуговування, закріплена за Беївським ліцеєм Липоводолинської селищної ради: с. Беєве, с. Куплеваха, с. Мельникове, с. Олещенкове. За бажанням батьків навчаються діти із сіл Кімличка та Московське.

Про деякі питання зарахування до закладів загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні (Наказ МОН України від 13.05.2022 № 438)

Зарахування дітей для здобуття освіти за денною формою навчання здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування.

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До заяви додаються:

• копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

• оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682,зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

• оригінал або копія відповідного документа про освіту (у разі наявності).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації. У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини або осіб, які їх замінюють.

До заяви додаються:

• копія свідоцтва про народження дитини;

• оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

2-9 класи

Зарахування до 2-9 класів закладу освіти відбувається після видання наказу про переведення учнів до наступного класу цього ж закладу освіти.

10- 11 класи

Зарахування до 10 класу закладу освіти відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу цього ж закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти.