На радість дітворі прийшла зима

Дата: 10.12.2021 16:10

Зима — найвеселіше і радісний час року. Зима для дітей — це час активних ігор і веселих розваг. Немає такої дитини, яка б не любила зимових розваг і не мріяла би взимку швидше піти у двір на захоплюючу прогулянку. Взимку вся земля покривається пухнастим блискучим білим килимом снігу. А як радіє приходу справжньої зими дітвора нашого дошкільного підрозділу. Це купа неймовірно позитивних емоцій. Малята не можуть дочекатися прогулянки! Та й не тільки малята! Педагоги, не менш радіють приходу чарівної пори року, адже це час, коли оченята їхніх любих вихованців світяться від щастя.

Зимові забави проходять дуже весело. Дітвора із задоволенням грають в сніжки, ліплять сніговика та ходять на прогулянку.