Єдиний скарб у тебе - рідна мова

Дата: 09.11.2022 15:58

Цьогоріч відзначення Дня української писемності та мови в Беївському ліцеї розпочалося з написання ХХІІ радіодиктанту єдності, до якого долучилися діти та вчителі освітнього закладу.

Особлива атмосфера панувала між молодшими школярами. Класні кімнати сяяли не тільки дитячими усмішками, а й вишиванками, яскравими висловами про мову. Діти переглянули "Казочку про Українську Мову". Наймолодші школярі із задоволенням виготовили саморобку "Мова в наших маленьких руках". Учні 10-11 класів свої знання з мови продемонстрували в інтелектуальній філологічній грі "Магія рідного слова".

Відзначення Дня української мови та писемності дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.

Матеріал підготувала Людмила Півень, педагог організатор Беївського ліцею